Evyap

NEDEN EVYAP?

Kariyer ve GelişimEvyap Kariyer Sistemi, Evyap’ın gelecekteki iş ihtiyaçlarına yönelik organizasyon ve insan kaynağı planlamasının yapılmasının yanı sıra mevcut iş performansını artırararak çalışanları gelecek kariyer fırsatlarına hazırlamayı amaçlar.

Çalışanlarımızın performans ve potansiyellerini objektif bir şekilde ölçmek, eğitim ve gelişim ihtiyaçlarını doğru şekilde belirlemek, bireysel gelişim planlaması yaparak çalışanların şirket içerisindeki hareket planını çıkarmak, atama ve terfilerde öncelikle kendi çalışanlarımızı değerlendirip iç işe alım oranımızı artırarak organizasyonel çevikliği sağlamak önceliklerimizdendir.

Bu yüzden Kariyer ve Gelişim ile ilgili 3 adımı uyguluyoruz. Performans Yönetimi ile öncelikle çalışanlarımızın performans değerlendirmelerini ve 360° yetkinlik değerlendirmelerini hem kendilerinin hem de yöneticilerin tamamlaması için destek veriyoruz. Kariyer Yönetimi ile çalışanlarımızın potansiyellerini değerlendirip, özgelecek formu ile beklentilerini öğreniyoruz. Bu doğrultuda her çalışanımız için nine box yetenek havuzunu oluşturup, organizasyonel planlama yapıyoruz. Eğitim ve Gelişim ile ise tüm bu süreçler tamamlandıktan sonra her çalışan için bireysel gelişim planları oluşturuyoruz ve geri bildirim seansları planlıyoruz.

Gelin bir çalışanımızın Evyap Kariyer ve Gelişim Serüvenini beraber inceleyelim;

Eğitim ve gelişim ihtiyacı kişilerde hiç bitmeyen, sürekliliği olan ve unvan,yaş, kültür gibi unsurları gözetmeksizin her daim süregelir.

“İnsan eğitimle doğmaz, ama eğitimle yaşar” – Cervantes.

Evyap İnsan Kaynakları olarak biz de, kurum içinde bu sürekliliği sağlamak için, çalışanların gelişimini en güçlü düzeyde gerçekletirecek sistematik çatıda Evyap Kampüs’ü kurduk. Çalışanlarımızın tüm eğitim ve gelişim faaliyetlerini, çeşitli araçlarla değerlendirdikten sonra, standart ve bireysel planlamalar ile Evyap Kampüs çatısı altında gerçekleştiriyoruz.

Kampüs çatısında; yetkinlik, katalog ve fonksiyonel akademilere yönelik sınıfiçi eğitimler, liderlik programları, oryantasyon programı, outdoor eğitimler, filmler, kitap, videolar, Ted Talks, konferanslar, seminerler, mentörlük, koçluk, gelişim merkezi uygulaması, yabancı dil eğitimleri, rotasyon, iş zengişleştirme, özel projeler bulunuyor.
Hem yaptığımız işin doğası gereği hem de gelecek vizyonumuz doğrultusunda Evyap’ın gelecek formülünü gençlerin enerjisi ve katkısıyla yazmayı, kimyamıza yeni elementler katarak daha güçlü ve daha hızlı olmayı hedefliyoruz.

Dünyanın önde gelen kişisel bakım ürünleri üreticilerinden biri olmayı hedefleyen Evyap'ın gelecekteki formülünü oluşturmaya hazır mısın? Çeşitli markalar için fikirler üretip, bir yandan farklı departmanlarda rotasyon yaparak görev alıp, Elements programının sonunda yüksek etkili projelere öncülük etme fırsatını Evyap’ta yakalayabilirsin.

Liderlik potansiyeli güçlü, yetenekli ve işbirliği benim işim diyen yeni mezunları Elements programına davet ediyoruz.

Kariyer maceran Üretim, Bakım, Ar&Ge, Satış, Pazarlama, İnsan Kaynakları ya da Finans gibi fonksiyonlardan birinde başlayabilir. Evyap'ı geleceğe taşıyacak formülü oluştururken uluslararası projelerde yer alacaksın. Ayrıca fonksiyonel ve yetkinlik gelişim eğitimleri ile de Evyap olarak seni destekliyoruz.