Evyap

NEDEN EVYAP?

Neden Evyap?

Çalışanlarımız her zaman önceliğimizdir. Şirketimizin büyümesi çalışanlarımızın gelişimleriyle doğru orantılıdır. Gelişimde süreklilik, kişisel ve teknik yetkinliklerinizin güncel kalmasını ve kariyeriniz boyunca gelişim fırsatlarına açık olmanızı saglar. Bu yüzden Evyap Olgunluk Modelimizi oluşturduk. Evyap Olgunluk Modelimiz, bizi bugünlere getiren tutum ve davranışlar ile geleceğe götürecek olan anlayış ve yaklaşımları harmanlar. Model içerisinde Evyap’ı bugüne taşıyan ve gelecekte de korumamız gereken güçlü alanlarımızı Bugün olarak tanımladık. Bizi geleceğe hazırlayacak ve daha da güçlü olmamızı sağlayacak davranışları ise Yarın olarak ifade ettik.

BİRLİKTE ZİRVE YOLUNDA

Yetkinliklerimiz ancak, bireysel sorumluluk anlayışı ve grup bilinciyle bizi başarıya taşır, tıpkı dağcıların zirve yolunda her birinin tek bir iple birbirlerine bağlı oldukları gibi...

 

Zirve

Evyap Olgunluk Modeli’nde 4 ana yetkinlik oluşturduk:

ODAK: Planlama, strateji ve hazırlık olmadan çıkılan bir yolculuk, ancak güzel bir hayal olarak yarıda kalır.

FAYDA: Başarıya giden yolda, en önemli ekipmanlarınız olan bilgi ve enerjinizi doğru kullanmak, hedefe ulaşmanın anahtarıdır.

İŞBİRLİĞİ: Zorlu bir zirve yolculuğunda, aynı iple bağlı olmak; inisiyatif alırken, tüm ekiple birlikte hareket etmeyi gerektirir.

GELİŞİM: Zirveye giden yolda edinilen öğrenimler, bir sonraki başarı yolculuğunun yol haritasıdır.

 

YURTDIŞI OLANAKLARI

Evyap Türkiye olarak çalışanlarımıza Mısır ve Malezya olmak üzere 3 farklı ülkede bulunan üretim tesislerinde yurtdışı olanakları da sunuyoruz. Hizmet ettiğimiz bölgelerde iş fırsatları hazırlarken, şirketin büyümesini sağlayacak olan yetenekleri de bulur ve gelişmelerini sağlarız. Bu deneyimi yaşamış çalışma arkadaşlarımız ile yapılan röportajı okumak için tıklayın

AKTİVİTELERİMİZ

Çalışanlarımız her zaman önceliğimiz olduğu için çeşitli aktiviteler düzenliyoruz. Çikolata Atölyesi, Futbol Turnuvaları, Yemek Yarışmaları, Nefes Seminerleri gibi birçok aktivite planladık ve planlamaya devam ediyoruz.