Evyap

NEDEN EVYAP?

Ücretlendirme ve Yan HaklarI

Evyap olarak son yıllarda göstermiş olduğumuz hızlı gelişimin ve ilerlemenin temel kaynağı çalışanlarımızdır.

Sürekli gelişen bu rekabetçi ortamda, çalışanlarımızın gerekli bilgi ve donanıma sahip olarak, yüksek motivasyon ve verimlilikle çalışmalarını sağlamak için şirket içinde adil, tutarlı, piyasa ile rekabetçi bir ücret ve toplam gelir politikası uygulayabilmek adına iş ailesi ve kademe bazlı bir ücret yapısı uyguluyoruz.

Çalışanlarımıza sunmuş olduğumuz olanakları güncellemek ve daha rekabetçi bir şekilde yapılandırmak amacıyla düzenli olarak ücret pazar araştırmalarına katılmaktayız.

Ücret yönetim sistemimiz, çalışanlarımızın organizasyona sağladıkları katma değer oranında adil bir şekilde ödüllendirilmelerini sağlayacak strateji ve politikalardan oluşur.

ÇALIŞANLARA SAĞLANAN FAYDALAR
Yemek
Yakacak Yardımı
Ayakkabı Çeki
Bayram Yardımları
Erzak Yardımı
Akaryakıt Yardımı
Özel Sağlık Sigortası
Yıllık İzin Yardımı

Kişiye özel tasarladığımız ve bir esnek yan hak programı olan EvyStore ile tüm beyaz yakalı çalışanlarımız, mevcut yan haklarını EvyStore Esnek Yan Haklar Havuzu’ndan kendi istek ve ihtiyaçlarına göre esnetme/çeşitlendirme yaparak EvyStore’un sunduğu esnek yan haklar uygulamalarından yararlanma fırsatı tanıyoruz.

ÖDÜLLENDİRME

Evyap’ta yapılan işlem ve yöntemleri geliştirecek, kaliteyi ve verimliliği artıracak, maliyetleri düşürecek yönde gelen çalışan önerilerini değerlendirmek için anlık ve proje bazlı ödüllendirme sunarak değişim ve gelişimi teşvik ediyoruz.